Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську відбулася інспекція на чолі з міським головою Русланом Марцінківим. Відео

Новини

В Івано-Франківську відбулася традиційна інспекція на чолі з міським головою Русланом Марцінківим. Вирішили перевіряти Каскад та Пасічну. На цей раз акценти на прибиранні, доступності та косінні трави. 

«Сьогодні відбулась щовівторкова інспекція в межах Каскаду, в межах вулиць Симоненка, Стуса, 24 Серпня. Обговорювали питання покосу трави, прибирання прилеглих територій та контейнерних майданчиків. На всіх балансоутримувачів складено приписи, буде прибрано в межах тижня», – розповідає в.о. заступника директора КП «Муніципальна інспекція Добродій» Ярослав Андрусишин. 

З Каскаду поїхали на Пасічну. Як і в кожному мікрорайоні, тут теж є свої поточні проблеми. Але є й гарна новина. Зовсім скоро на вулиці Целевича відкриє свої двері для пацієнтів нова міська поліклініка. 

«Тут на Пасічній незабаром відкриється поліклініка від Центральної міської клінічної лікарні. Тому важливо зробити невеличкий благоустрій, доступність для людей з інвалідністю та «золотого» віку. Далі розвиваємо медичну інфраструктуру і принагідно стежимо за прибиранням і чистотою в місті», – зазначає Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. 

Попри брак працівників і коштів, які спричинила війна, тиловий Івано-Франківськ має бути акуратним, чистим і впорядкованим, переконаний міський голова. Саме тому разом з профільними керівниками щотижня виїжджає на перевірку міста. 

«Сьогодні обстежували велику територію міста, зокрема зосередились на вулиці Галицькій, там є обʼєкти, які треба докосити. Також звертали увагу на доступність, на стан зупинок громадського транспорту, інші обʼєкти в тому числі й сквери», – підсумовує директор КП «Благоустрій» Михайло Яцків. 

 Завдяки таким регулярним перевіркам, вдається не запускати проблеми, а вирішувати їх поступово і точкова. Адже в час війни ніякі капітальні роботи виконувати не можна. Але дбати та берегти те, що вже зроблено – обов’язок міської влади. 

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua