Опанувати навички шиття та допомогти військовим. Майстриня, Наталія Філіпська за підтримки волонтерів, організувала безкоштовні курси з шиття, де охочі шитимуть піжами та адаптивний одяг для поранених військовослужбовців.
Курс з пошиття одягу триває уже третій тиждень поспіль. Доєдналася до нього й пані Лілія з Енергодару. Жінка розповідає, досвіду шиття в неї не було зовсім, втім бажання допомогти захисникам її мотивувало.
![](https://rai.ua/wp-content/uploads/2023/12/screenshot_10-1.png)
Не проґавила можливості доєднатися до курсу й пані Оксана з Волновахи. Жінка зізнається, в лавах ЗСУ її чоловік, тож вона як ніхто знає наскільки бійцям важлива допомога та підтримка.
![](https://rai.ua/wp-content/uploads/2023/12/screenshot_11-1.png)
Процес пошиття адаптивного одягу відрізняється від цивільного, тож спершу волонтерки відточуватимуть свої навики на звичайних піжамах. Згодом вже почнуть шити речі зі спеціальними кнопками та зав’язками, щоб військові з пораненнями могли безболісно одягнутися та здійснювати необхідні маніпуляції.
Тканину для пошиття адаптивного одягу вдалося придбати завдяки молодіжній організації «Стан», проте матеріал потрібен завжди та у великих кількостях, каже майстриня. Тому щоб курс тривав й надалі вони проводять творчі суботи.
Триватиме курс до кінця грудня поточного року. Доєднатися до нього можуть охочі українці з досвідом шиття та без.