Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківському музеї визвольної боротьби презентували артефакти із фронту. Відео

Новини

«Війна. Бій за життя». Під такою назвою в Івано-Франківському музеї визвольної боротьби презентували виставку артефактів із фронту. Приурочили її до Дня волонтера та ЗСУ. Бачила представлені експонати і наша Мар’яна Джердж.

Контейнер від джавеліна, частина касетного снаряду рс30  та уламки російського БПЛА «Ланцет». І це ще не ввесь перелік артефактів із фронту, які представлено на виставці. Та найстрашнішим із них, кажуть організатори, є уламок від так званої керованої авіабомби:

«Це ті, що зараз найбільше нищать наших хлопців. Цей уламок привезений із Запоріжжя, де була запущена одна зі таких бомб по селі Тернувате. Передана 15 бригадою при одній із моїх поїздок туди, як волонтера», – розповідає волонтер УДА Прикарпаття Іван Зобкін.

Головна мета виставки, зазначає волонтер – вкотре нагадати людям, що таке війна, якою є її ціна та про важливість безперервної допомоги бійцям.

Найбільше експонатів волонтер привіз саме із запорізького напрямку. Особисто допомагав йому в цьому і ветеран війни Тарас Носик, який у складі 47-ї бригади, воював на фронті понад 1,5-ра роки.

Разом із військовими експонатами тут, у мезії визвольної боротьби імені Степана Бандери, представлені й світлини, які показують війну такою, яка вона є.

До слова, виставку «Війна. Бій за життя» організатори приурочили до Дня волонтера та дня Збройних Сил Уукраїни.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua