Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківській обласній військовій адміністрації відзначили нагородами представників спорту. Відео

Новини

Попри війну змагаються і здобувають перемоги. В Івано-Франківську напередодні Дня фізичної культури та спорту нагородили кращих представників галузі спорту. Подяки отримали понад півсотні спортсменів, тренері, керівників спортивних шкіл і організацій Прикарпаття.

Відзнаку отримав й Ростислав Куриляк. Цьогоріч спортсмен здобув бронзову нагороду чемпіонату Європи з вільної боротьби. На цьому, каже хлопець, зупинятись не буде. Прагне вищих нагород.

Тренер з вільної боротьби Григорій Шулепа розповідає, що за 9 місяців 2022 року п’ятеро його підопічних завоювали срібні та бронзові медалі на чемпіонатах Європи. Ці нагороди вони присвятили нашим військовим.

Незважаючи на військові дії, в Україні теж відбуваються змагання. За весь цей час було проведено 7 чемпіонатів України з різних видів спорту. Також, до кінця року, у тилових областях, будуть організовані тренувальні збори та різноманітні обласні змагання.  

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua