Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Яремчі пройде гуцульський карнавал

Новини

24-25 липня в Яремче пройде Другий відкритий гуцульський карнавал з нагоди Дня міста Яремча.

На майдані Свободи протягом двох днів відбуватимуться святкові концерти, майстер-класи, працюватиме містечко майстрів і етноярмарок, пише РАІ.

24 липня з 10:00 розпочнуться кулінарні майстер-класи, майстер-класи з гри на дримбі та трембіті, бісероплетіння, вишивки бісером та інші. Етноконцерт і виступи запрошених гостей – гуртів «Анця», Rock-H, «Цвіт кульбаби» та KALUSH.

У неділю, 25 липня, свято розпочнеться яскравим показом моделей етноодягу та його стилізацій, театралізованим дійством – збором наречених на гуцульське весілля, майстер-класами з гуцульських танців, а головною подією дня стане яскрава колона ДРУГОГО ВІДКРИТОГО ГУЦУЛЬСЬКОГО КАРНАВАЛУ.

Потім усіх на смачну грибову юшку запрошує міський голова. А після – на гостей свята чекає концерт за участі етноколективів області і запрошених зірок – «Медовий полин», «КораЛЛі», SELFY та IVAN NAVI та оголошення переможця КАРНАВАЛУ, який отримає грошову винагороду!

Трансляцію заходу ви зможете переглянути на телеканалі “РАІ” 25 липня з 14:00 по 15:00.

Як повідомляло РАІ, вихідними відбулось офіційне відкриття усіх локацій на Вовчинецькому пагорбі в Івано-Франківській громаді.

А яка ваша реакція?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua