Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Франківську лікар вимагав хабар у 16-річної дівчини-інваліда

Прокуратурою Івано-Франківської області повідомлено про підозру лікарю-хірургу одного з дитячих лікувальних закладів в області за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди.

Цей злочин задокументовано в жовтні минулого року. Як повідомлялось, в 7 тисяч гривень медичний працівник оцінив своє сприяння в продовженні групи інвалідності для 16-річної дівчини-інваліда дитинства. Так, медик, вирішив безпідставно нажитись на дівчині, повідомивши, що продовження групи інвалідності  можливе лише за умови надання йому  вказаних коштів.

Гроші лікарю передавав дідусь дівчини в приміщення медичного закладу. Відтак, безпосередньо після одержання неправомірної вигоди 59-річного хірурга було затримано.  Про це повідомили в прес-службі обласної прокуратури.

Наразі йому повідомлено про підозру за одержання незаконної винагороди  та підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут та використання.

Прокуратура вкотре звертає увагу та те, що у випадку вимагання неправомірної вигоди необхідно своєчасно звертатися до правоохоронців.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua