Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатська прокуратура повернула державі 2,4 га лісогосподарських угідь

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області задоволено позов прокуратури області про визнання недійсним розпорядження голови обласної державної адміністрації та договору користування лісовою ділянкою площею  2,4га. 

 Раніше повідомлялось, що відповідний позов прокуратурою заявлено в інтересах держави до ГО «Прикарпатське рибальське товариство». Так, в ході прокурорської перевірки встановлено, що в 2013 році розпорядженням голови обласної державної адміністрації цій громадській організації передано в довгострокове користування вказану лісову ділянку у Марковецькому лісництві. Цю землю користувачі отримали для облаштування рекреаційно-відпочинкової зони. Однак, в подальшому, всупереч вимогам законодавства, товариство, без дозволу постійного землекористувача – ДП “Івано-Франківське лісове господарство”, пошкодило лісові насадження та облаштувало там три водойми для розведення риби.

 Таким чином, було змінено цільове призначення лісової землі.

 Суд задоволив вимоги прокуратури, визнавши недійними розпорядження голови ОДА, договір користування землею, та зобов’язав повернути її лісництву. 

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua