Онлайн TV FM радіо FM пауза

Дівчина хотіла напоїти собаку спиртним (УНН)

УНН. За жорстоке поводження з тваринами 18-річна жителька Буковини понесе відповідальність – на неї склали адміністративний протокол за спробу напоїти собаку спиртним. Про це УНН повідомили у пресслужбі ГУНП у Чернівецькій області.

Відеозапис, на якому дівчина ймовірно напоює тварину спиртним, правоохоронці помітили в одній із соціальних мереж під час моніторингу ЗМІ та інтернету. Вже невдовзі поліцейські встановили та розшукали порушницю.

“Правоохоронці з’ясували, що на вказаному відео зафіксовано неправомірні дії 18-річної жительки Герцаївського району. Поліцейські опитали дівчину та відібрали письмове пояснення. Порушниця визнала свою провину й розповіла, що виконувала завдання гри, суть якої полягала в тому, щоб напоїти тварину алкоголем”, – вказали у поліції.

Співробітники Герцаївського відділення поліції склали на неї адмінпротокол за частиною 1 статті 89 (Жорстоке поводження з тваринами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Такі дії тягнуть за собою накладення штрафу від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua