Онлайн TV FM радіо FM пауза

У світі протестують проти обов’язкової вакцинації. Відео

Новини

Протести проти антиковідних обмежень у світі набирають обертів. У столиці ЄС поліція застосувала сльозогінний газ та водомети, щоб розігнати невдоволених громадян.

Тисячі людей вийшли на вулиці Брюсселя після того, як прем’єр заявив, що для продовження дії сертифікатів усім треба буде робити ще одне щеплення через п’ять місяців після повного курсу вакцинації.

Подібні правила є і в інших країнах Євросоюзу. Але в Бельгії вони виявилися найжорсткішими. Так, у сусідній Франції ліміт установили на сім місяців. А в загальних правилах блоку написано, що для подорожей додаткова доза потрібна через дев’ять місяців після вакцинації.

У столиці іспанської Каталонії пройшла демонстрація проти того, щоби пред’являти COVID-сертифікати на вході до барів, ресторанів, спортзалів та будинків для людей похилого віку. У регіоні з 21 січня перестала діяти комендантська година, проте інші обмеження зберігаються. Серед них заборона на роботу нічних розважальних закладів, а ще обмеження на кількість осіб, які збираються разом.

У Великій Британії на вулиці вийшли медики. З 1 квітня щодо них вводять обов’язкову вакцинацію. Багато хто не згоден.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua