Онлайн TV FM радіо FM пауза

У МОЗ заявили, що Прикарпаття найближчим часом вийде з “червоної” зони

Новини

Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області найближчими днями при повній стабілізації та досягненні певних параметрів почнуть виходити з “червоної” зони.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає УНН.

“У нас значно зменшилася кількість захворілих в Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях, які перші зайшли до карантинних обмежень, тобто до “червоного“ рівня… Найближчими днями при повній стабілізації та досягнення певних параметрів ці області почнуть виходити з “червоного“ рівня, відповідно будуть зниженні карантинні обмеження, вони стануть більш легкими”, — розповів Степанов.

За рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС, на Івано-Франківщині, в Чернівецькій, Чернігівській, Житомирській, Закарпатській, Київській, Львівській, Миколаївській, Сумській та Одеській областях запроваджено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Київ ввів локдаун до 16 квітня.

Як повідомляло видання “РАІ”, Івано-Франківська область перебуває в “червоній” зоні з 26 лютого. Нагадаємо, в Україні продовжують діяти чотири рівні епіднебезпеки: “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” і “червоний”.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
4
+1
0
rai.ua