Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Коломиї відкрили виставку «Україна. Латвія. Любов. Мир»

Новини

Вона організована Центром порятунку української культурної спадщини зі Львова, Почесним консульством Латвійської республіки у Львові, журналістом та письменником Арнісом Сабловскісом із Латвії та директоркою Музею історії міста Коломиї Уляною Мандрусяк. На картинах представлені красиві, сильні духом українки і латвійки як берегині роду, затишку, любові і перемоги.

Арніс Шабловскіс – латвійський журналіст та публіцист, привіз ці картини до Коломиї. Вони створені в час російсько-української війни і символізують жінку як перемогу, як любов, які долають зло. Тому каже Арніс, від самого початку війни в Україні він намагається допомагати чим може.

А ще латвійський журналіст зачитав звернення землячок-художниць до українських жінок:

“Найбільша сила жінок – це кохання. Кохання до сім’ї, до людини, до держави. Кохання робить людину сильнішою. Кохання це наш із вами шлях до перемоги. Жінки захищають життя на цій землі. І роблять це все від своєї душі.”

Організатори кажуть, що планів, щодо презентацій виставки в інших містах у них поки немає. Однак чекають на пропозиції із будь яких куточків України.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua