Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Калуші провели волейбольний турнір пам’яті воїнів-афганців. Відео

Новини

У Калуші провели волейбольний турнір пам’яті воїнів-афганців. Захід відбувся на базі Калуського ліцею №4. За звання найсильнішого змагалися вісім команд.

Щороку в Калуші проводяться заходи з патріотичного виховання молоді, серед них і футбольний турнір, присвячений черговій річниці виведення військ з Афганістану, який уже став традиційним.

За результатами турніру перемогу здобула команда Калуського ліцею №2. Друге місце виборола команда ліцею №4, третє – команда ліцею №6.

Грошові премії переможцям та призерам турніру надав народний депутат України Едуард Прощук. Крім того, переможців нагороджено кубками, вимпелами та м’ячами.