Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Калуші планують відреставрувати приміщення ратуші. Відео

Новини

У Калуші планують відреставрувати та частково відбудувати приміщення ратуші. Вона є пам’яткою архітектури місцевого значення. Але після пожежі у 2013 році від ратуші залишилася тільки частина фасаду. У міській раді хочуть до відновленого також добудувати адміністративний корпус.

Проєктно-кошторисну документацію виготовило львівське ТОВ «Зелемінь». Проєкт передбачає реставрацію залишків старої ратуші, відбудову втрачених частин з використанням зістареної цегли та нову триповерхову будівлю, яка буде через галерею сполучена з історичною будівлею – розповідає Андрій Найда. А ще тут планують облаштувати зал засідань Калуської міської ради та терасу. Добудова буде розташована в глибині двору, щоб зберігся акцент на вежу.

Зазначимо, що калуська ратуша була включена в програму президента «Велика реставрація». Відтак калушани отримали погодження  у Міністерстві культури. 

Управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради вже оголосило тендер на проведення робіт. Очікувана вартість закупівлі – понад 72 млн грн. 

У міській раді планують , що роботи з реставрації мають завершитися до кінця 2022 року.     

 

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua