Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Калуші чиновників затримали на хабарі. Фото

Новини

Начальник одного з управлiнь Калуської мiськради у змовi з начальником вiддiлу налагодили схему систематичного вимагання та отримання неправомiрної вигоди вiд громадян. Вони обiцяли погодити дозвiльнi документи у сферi архiтектури та мiстобудування за  «винагороду» – від 1 000 до 3 000 доларiв США.

Про це пише РАІ з посиланням на поліцію Івано-Франківської області.

Викрили посадовців оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області разом із колегами-правоохоронцями. Зокрема вони встановили, що зловмисники вимагали 30 тис. грн від громадянина за дозвіл на будівництво гаражних боксів у місті Калуші.

Учора, 21 квітня, начальника відділу міськради поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України прямо в його службовому кабінеті. Посадовець якраз отримував частину неправомірної вигоди – 500 доларів США.

Наразі слідчо-оперативні заходи тривають. Вирішується питання щодо повідомлення підозри обом фігурантам за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУНП в Івано-Франківській області за процесуального керівництва обласної прокуратури. 

Як повідомляло РАІ, на Прикарпатті старший солдат вимагав від коломиянина 11 200 гривень, щоб допомогти йому уникнути призову на строкову військову службу.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
rai.ua