Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Донецьку ситуація “стабільно напружена”: уночі стріляли з гармат

У Донецьку ніч проти 2 вересня пройшла неспокійно, жителі міста повідомляли про періодичні залпи із гармат.

“Станом на 09:30 обстановка в Донецьку стабільно напружена. Працюють комунальні служби та громадський транспорт. Ситуація із продовольством задовільна”, – повідомляє прес-служба Донецької міської ради.

Аварійні бригади продовжують роботи з ремонту та заміни пошкоджених ліній електропередач у Київському, Куйбишевському, Петровському та Кіровському районах міста.

Відновлено роботу підстанції Вєтка. По резервних лініях електроенергію отримали жителі мікрорайонів Гладківка та Іванівка Київського району Донецька.

Відновлено енергопостачання мікрорайону Привокзальний Куйбишевського району, а також трьох вугільних підприємств – шахт “Абакумова”, “Чекіст” і “Челюскінців”.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua