Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Бурштинській ТГ планують створити групи самодопомоги для людей з інвалідністю. Відео

Новини

У Бурштині відбулося засідання круглого столу на тему «Посилення аспектів соціальної політики з захисту прав осіб з інвалідністю». Ініціатором зустрічі була парафіяльна спільнота «Карітас». Мета заходу – налагодження співпраці з місцевою владою.

Основним аспектом роботи є створення груп самодопомоги для людей з інвалідністю не тільки в Бурштині, а й у селах громади.

Представники влади та духовенства, працівники служби соцзахисту – всі вони зібралися на засідання круглого столу, щоб обговорити питання соціального захисту для дітей та молоді з інвалідністю, які проживають у Бурштинській територіальній громаді.  

Учасники засідання круглого столу велику увагу приділили питанню створення груп самодопомоги у селах Бурштинської територіальної громади, які будуть працювати на базі парафіяльного центру «Карітас». Мета таких груп у проведенні комплексних заходів соціальної інтеграції та адаптації людей з інвалідністю.

У планах учасників круглого столу запропонувати проєкт створення груп самодопомоги у громадах до  включення у програму розвитку надання соціальних послуг Бурштинської ТГ  на 2021-2022 роки.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua