Онлайн TV FM радіо FM пауза

Цьогорічний липень став найспекотнішим за всю історію спостережень NASA

Новини

Як зазначили кліматологи, особливо спекотно було в країнах Південної та Північної Америки, Північної Африки та Антарктичного півострова.

Про це пише РАІ з посиланням на УНІАН. Рекорд зафіксували вчені Інституту космічних досліджень ім. Годдарда, повідомляє NASA. Загалом минулий місяць був на 0,24 градуси за Цельсієм теплішим, ніж будь-який інший липень, а також на 1,18 градуси  теплішим, ніж середні липневі показники між 1951 і 1980 роками. 

“Дані NASA підтвердили те, що відчули мільярди людей по всьому світу: температура в липні зробила його найспекотнішим місяцем за всю історію спостережень”, – прокоментував глава NASA Білл Нельсон. 

При цьому, як зазначили кліматологи, особливо спекотно було в країнах Південної та Північної Америки, Північної Африки та Антарктичного півострова, де температура була вищою за середні показники на 4°C.

У NASA підкреслили, що рекордно спекотний липень продовжив тенденцію глобального потепління. За даними NASA, п’ять найбільш спекотних липнів з 1880 року припали на останні п’ять років.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua