Онлайн TV FM радіо FM пауза

Сад Німфи, що в Італії, уважають одним із найромантичніших парків світу. Відео

Світ

Цей сад часто називають найромантичнішим у світі. Розкинувся він у передмісті Рима. А навесні знаменитий Сад Німфи стає ще мальовничішим. Тут на тлі давніх споруд цвіте гліцинія.

«Природа, квіти та дерева разом з археологічними та історичними елементами, руїнами середньовічного міста — усе разом це неперевершена гармонія», – пояснює Массімо Амодіо, президент Фонду Роффредо Каетані.

За Римської імперії на цьому місці було місто Німфа. Уважають, що його назвали на честь невеликого храму, присвяченого німфам — божествам природи в образі дівчат. У 1300 році місто зруйнували війська Священної Римської імперії. Уцілілі жителі залишили місто.

Історія відродження саду почалася в 1921 році. Італійський дворянин та дипломат Джелазіо Каетані відновив башту та ратушу й почав закладати сад. Рослини купував за кордоном під час подорожей. Облаштовувати сад йому допомагали члени сім’ї.

Тут росте більш як 1300 різних видів рослин. Цьому сприяє мікроклімат: річка та скелі в районі саду створюють високу вологість, часто йдуть дощі.

«Вода — наш головний ресурс. Вода підтримує всі екологічні системи, річку, сад, парк “Пантанелло”, що за межами саду», – розповідає Массімо Амодіо, президент Фонду Роффредо Каетані.

Помилуватися садом приїжджають і місцеві жителі, і туристи з усього світу.

«Це приголомшливо. Думаю, немає більш відповідного слова, щоб це описати. Це рай», – наголошує Ельвіра Трані, туристка з Італії.

«Я шукаю найромантичніший сад, тому я приїхала сюди, щоби його побачити. Це дуже близько до Рима. Тут дуже красиво. Багато квітів та зелений світ», – каже Віккі, туристка з Китаю.

«Ми приїхали сюди, бо моя мама любить садівництво та рослини. Зараз квітень, тож гарна погода й розпускаються дерева. Я наперед замовила квитки. Ми знали, що це буде приголомшливо. Найбільше мені сподобалася гліцинія, що спускається до води поряд із руїнами. Тут також багато квітучих фіалок», – зазначає Дельфін Дешо, туристка з Франції.

До речі, гуляти садом можна лише з групою в супроводі гіда за встановленим маршрутом.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua