Екстрасенси стверджують: щоб бачити духів, не обов’язково мати надздібності

Дізнатися про присутність надприродного в будинку люди навіть без особливих здібностей можуть за деякими ознаками, передає Politeka з посиланням на видання «Версія».

Так, якщо з незрозумілих причин став змінюватися настрій і стосунки домочадців погіршилися, це може бути проявом дій «нечистої сили». Оскільки настрій людини тісно пов’язаний з її енергетикою, присутність «потойбічності» несе негативну енергію.

Депресія, туга, різка дратівливість і гнівливість, сварки в сім’ї є показником того, що в хаті є проблеми, які не завжди можна пояснити з точки зору раціонального.

«Нечисть» у приміщенні, де живуть люди, також впливає і на сон. Це або безсоння, або кошмари, сни про місця, в яких сплячий ніколи не був, і про людей, яких він не бачив.

Про присутність нечистої сили в будинку може сигналізувати і поведінка тварин. Якщо улюблений кіт почав вести себе агресивно, а собака знітилась і перестала бути активною, значить, є проблеми на енергетичному рівні.

Серед інших ознак, що вказують на небажаних «гостей» у будинку, екстрасенси називають почастішання втрати речей, хвороби кімнатних рослин, загострення страху темряви, дивні звуки.

Якщо є хоча б пара тривожних моментів з перерахованих вище – це серйозний привід задуматися про обряд очищення житла.