Онлайн TV FM радіо FM пауза

Нові правила: що потрібно для поїздки в іншу область з Івано-Франківщини

Новини

Кабінет Міністрів посилив правила для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили жовтий, помаранчевий або червоний рівень епіднебезпеки.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я України 11 жовтня.

Уряд на засіданні вніс зміни до постанови №1236, які стосуються регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень автобусами, потягами та літаками міжобласного сполучення.

Переміщення між областями здійснюватимуть за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного наступних документів:

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила для міжобласних перевезень наберуть чинності 21 жовтня. Їх не застосовують до міських та внутрішньообласних перевезень.

Відповідальність за наявність необхідних документів у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів несе перевізник.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
rai.ua