Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатські спортсмени вибороли 7 золотих медалей на Чемпіонаті з таеквон-до в Румунії. Відео

Спорт

Загалом національна збірна України здобула 3-тє загальнокомандне місце серед дорослих та перше серед юніорів. Їх тренер Олег Соловей каже, що це найвищий результат за всю істрію українського таеквон–до.

Своє золото спортсмен Денис Липовецький здобув, перемігши у 5-ти поєдинках. Зізнається, було дуже важко.

Крім того, ще одне змагання Чемпіонату Європи відбулось в Італії. Там наші спортсменки також вибороли першість. Серед золотих призерів й Каріна Ткачук. Розповідає, що з 5-ти поєдинків – найважче дався перший.

Загалом, боротьба на чемпіонаті Європи була непростою, зазначає призерка чемпіонату Європи Дзвенислава Токарева. Адже участь взяли понад три десятки країн, а це майже 800 учасників.

Прикарпатських спортсменів, які здобули золото на 2-х чемпіонтах Європи з таеквон-до, привітали та відзначили в Івано-Франківській обласній військовій адміністрації.