Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатська спортсменка виборола нагороду на чемпіонаті світу з самбо

Спорт

Вихованка Калуської ДЮАШ «Сокіл», кандидатка в майстри спорту України Марія Куневич стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату світу з боротьби самбо.

У фінальній боротьбі за першість прикарпатка поступилася Мілені Хіловій з Росії. У чемпіонаті світу з самбо, який пройшов 4-8 листопада в місті Новий Сад (Сербія), взяли участь спортсмени із 30-ти держав. Про це розповів «Вікнам» тренер-викладач ДЮСШ Василь Клим.

«При цьому Марія продемонструвала чудову техніку, відмінну фізичну підготовку, проявила свої найкращі бійцівські й морально-вольові якості», — наголосив перший тренер спортсменки.

Відзначимо, українська молодіжна збірна (до 20 років) здобула 19 нагород (3 — 5 — 11), а також два «срібні» кубки в командному заліку — в юніорів і юніорок.