Федеральна служба ветеринарного та фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) може акредитувати п’ять підприємств Тунісу для постачань молочної продукції до РФ.
Про це сказано в повідомленні служби за підсумками зустрічі голови Россільгоспнагляду Сергія Данкверта і делегації Тунісу, пише ИТАР-ТАСС.
“Найближчим часом Россільгоспнагляд розгляне можливість відкриття лінії постачання до Росії для близько п’яти підприємств Тунісу, які виробляють молочну продукцію, включно з різними видами сирів”, – заявив під час перемовин Данкверт.
Делегація з Тунісу висловила готовність протягом місяця надати Россільгоспнагляду список підприємств, які бажають розпочати експорт своєї продукції до Росії. Россільгоспнагляд прийме рішення про акредитацію підприємств із цього списку після того, як їх проінспектує.
Росія запровадила 7 серпня пакет заходів у відповідь на санкції США, Австралії, Канади, Євросоюзу та Норвегії. Відповідні санкції є забороною терміном на один рік на імпорт до Росії з цих країн фруктів, овочів, молочної та м’ясної продукції. Під обмеження потрапили деякі види готової продукції з м’яса (за винятком ковбаси) та з риби.