У селі Горішнє Залуччя Снятинської ТГ трактор, що працював на дамбі, заїхав у Черемош. Через сильну течію, чоловіки не змогли самостійно вибратися з транспорту. Тож довелось розгорнути операцію з порятунку людей.
До місця події було направлено рятувальників гірського пошуково-рятувального відділення міста Косів, які за допомогою катамарана дісталися до постраждалих та переправили на берег де їх оглянули медичні працівники. Інформує Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області, пише РАІ.
![](https://rai.ua/wp-content/uploads/2023/12/393130543_662813652674668_4210110183503359362_n-1435x1080.jpg)
А яка ваша реакція?
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1