Онлайн TV FM радіо FM пауза

Колекцію Музею писанкового розпису поповнили писанки, виготовлені із гільз та набоїв. Відео

Новини

5 незвичних писанок музею «Писанки» в Коломиї презентували співорганізатори творчого об`єднання «Понад» Максим Гуменюк, Катерина Кроленко та Дмитро Гануш. Як зазначили, всього було розіграно 24 металевих твори за внесок від 24$ та продано 23 «писанки» від 2000 $ за одиницю.

Дизайн кожного мініатюрного твору на основі давніх символів і орнаментів, традиційних для тимчасово окупованих територій Херсонщини, Запорізької області, Луганщини, Донеччини та Криму, через власне переосмислення та інтерпретацію розробили п`ятеро митців: Оля Сало-Сліпенька, Марі Кінович, Роман Чізз, Сергій Мірчук та Рустем Скибін.

Завершилась мистецька акція сюрпризом і подарунком для гостей від генеральної директорки Національного музею Ярослави Ткачук. Тепер писанки, написані традиційним восковим розписом на основі композицій, зображених на подарованих металевих творах, надихатимуть творче об`єднання на нові проєкти. Відтворила писанки наукова співробітниця Музею писанкового розпису Ірина Блонська.

Загалом за час кампанії, що тривала в часі цьогорічних Великодніх свят, було зібрано понад 320 000$, за які придбали два дрони-розвідники RQ-35 Heidrun.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua