19 червня територія поблизу ТРЦ «ВЕЛЕС» в Івано-Франківську оживитьсяь грандіозною подією ― Святом Морозива від ТМ «РУДЬ». Вже вшістнадцяте свято подарує радісну атмосферу і відчуття щастя містянам.
«РУДЬ» ― це завжди любов і організатори гарантують, що в цей день жителі отримають
її на всі 100%!
Оновлене Свято Морозива буде вражати майстер-класами, атракціонами, конкурсами, квестом, яскравими фотозонами та веселощами на будь-який смак та для будь-якого віку. Механіка участі у розвагах дуже проста: при купівлі 1 будь-якого морозива, відвідувачі отримують 1 квиток на улюблений атракціон. Більше морозива — більше вражень! Організатори гарантують гостям дотримання всіх необхідних санітарних норм та заходів безпеки.
Прикарпатців очікують:
- у м. Івано-Франківськ, поблизу ТРЦ «ВЕЛЕС»;
- 19 червня;
- з 12:00 до 17:00.
«Свято Морозива вже вшістнадцяте подарує гостям радісну атмосферу та наповнить їхні серця теплотою, оскільки компанія «Рудь» ― це завжди любов. Кожен зможе обрати розвагу за смаком: квест, конкурси, фотозони, атракціони. 100% задоволення ― гарантуємо! Запрошуємо зібратися разом з друзями, чи родиною та повеселитись на Святі Морозива від компанії «Рудь» на повну!» – розповіла Тетяна Хомяк, провідний маркетолог компанії «Рудь», координатор проекту «Свято Морозива».

Як повідомляло РАІ, завершився 8-й міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». В Івано-Франківську кінотеатральні покази тривали з 28 травня до 6 червня.