Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатців ошукали на майже 92 тисячі гривень

Новини

Одразу три випадки шахрайства, вчинені за однією схемою, зареєстрували працівники поліції за минулу добу. Майже 92 тисяч гривень втратили мешканці Прикарпаття після дзвінків псевдо працівників банку.

До правоохоронців звернувся 58 -річний мешканець Долини. Як з’ясували поліцейські, його ошукали аферисти за один телефонний дзвінок. Невідомий чоловік представився працівником банку та повідомив, що карту заявника заблокують, адже її намагаються «зламати» шахраї. Чоловік виконав всі вказівки незнайомця та переказав на невідомий банківський рахунок 53500 гривень.

За такою ж шахрайською схемою 48-річний мешканець Снятина втратив понад 23 тисячі гривень. Після дзвінка псевдо банківського працівника того ж дня переказував власні кошти на невідомий рахунок. А 69-річна мешканка Івано-Франківська, яка довірилась телефонному незнайомцю, переслала шахраям майже 15 тисяч гривень власних заощаджень.

За всіма цими фактами поліцейські Прикарпаття розпочали кримінальні провадження. Йдеться про ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре закликають громадян бути обачними та не довіряти телефонним шахраям, які намагаються дізнатись реквізити Ваших банківських карток або спонукають Вас до необдуманих, банківських операцій!
❗За жодних обставин не розголошуйте конфіденційну інформацію (пін-код, номер картки), за допомогою якої зловмисники можуть привласнити Ваші кошти!
❗Якщо ви сумніваєтесь чи дійсно вам телефонує справжній співробітник банківської установи, запитайте, коли та в яке відділення Ви можете підійти й розв’язати проблему особисто, а не під час телефонної розмови.

Якщо ви запідозрили, що Вас намагаються ошукати, одразу телефонуйте до поліції за номером «102».

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua