Онлайн TV FM радіо FM пауза

На Верховинщині за пляшку шампанського “розстріляли” Путіна

Новий новорічний проект студії “Сomedy Zone” – “Накипіло” уже вкотре зібрав аншлаг в ільцівському Будинку культури. Цього разу це була масштабна трьохгодинна програма, яка поєднала в собі гумор, спів, колядки, конкурси та драматичні сценки.

 

Розпочалося свято з відкриття патріотичної новорічної ялинки, привітання св. Миколая. Вокальна жіноча група Будинку культури виконала щедрівки, а з привітальними промовами до всіх присутніх звернулися сільський голова Василь Джоголюк та директор Ільцівської ЗОШ Василь Стецик.

А далі була концертна програма, яка розпочалася хвилиною мовчання за загиблими Героями АТО та Небесної сотні.

Ведучий Олег Гапчук поіменно згадав усіх вісім ільцівських героїв, які зараз перебувають на Сході країни, двоє з яких Василь Стефурак та Володимир Писаренко були присутні в залі, адже перебувають в короткотривалих відпустках.

Після чого вокальна група вчителів Ільцівської ЗОШ (керівник Михайло Харук) виконали старовинну колядку 1943 року, заборонену за часів радянської епохи.

А далі гумористи розпочали свою програму. Жартували цього вечора, звичайно, більше про Росію і їхнього недолугого президента. Були тут і відеоновини та своєрідне вручення оскарів, ще жартували над таксистами, політиками, так званою “новоросією”. Олег Гапчук та учасник студії і переможець програми “Розсміши коміка” Василь Копчук читали свої авторські жарти, два куми сміялися один над одним, а естрадне тріо “Золоті ключиці” виконували сміливі авторські тексти, пишуть ”Вісті Верховини”.

Глядачі вперше на сцені змогли побачити нові обличчя КВК студії. Так на відмінно втілили свої образи на сцені Наталія Ванджурак та Станіслав Кермощук. Гостей у веселих та кмітливих ільцівчан теж, як завжди, вистачало. Це і місцева поетеса Галинка Верховинка, і чудові вокалісти: Людмила Семенюк (с.Красник), Вікторія Сорюк (с.Зелене), Вероніка Зуб’юк (с.Кривополе) та Христина Кизик (м.Верховина). Відому пісню “Повертайся живим”, яку щиро, емоційно виконала Христя, не залишила байдужою жодну людину в залі. В багатьох  з них під час виступу співачки котилися сльози, а потім ще довго не вщухали оплески.

Далі ільцівчани “розстріляли Путіна”, взявши за основу новітній вид спорту дартс, ось тільки замість звичної мішені красувалося обличчя головного російського “лисенького гномика”. В конкурсі-розстрілі взяли участь як жінки, так і чоловіки, останні були набагато влучнішими, за що  і отримали призи: абонентські картки поповнення рахунку та пляшки шампанського.

Також цього вечора глядачі побачили гумористичні сценки “Три кавалки” за мотивами творів легендарного гуцульського новеліста Онуфрія Манчука, які презентували учні та вчителі Ільцівської ЗОШ (ідея і постановка Марії Атаманюк). А актуальну драматичну сценку сьогодення “Два брати” на сцені БК того вечора запропонували на розсуд глядачів вихователі місцевого дитячого садочка “Квітка Карпат” (сценарій Ярослав Гапчук,постановка Марія Скоматчук).

Та головною метою усіх учасників концерту, а насамперед КВК- студії “Comedy Zone” і їхнього новорічного проекту, не тільки  підняти настрій та звеселити публіку , а й зібрати якомога більшу суму для наших солдат з Верховинського району, які зараз перебувають на Сході країни. В другій половині новорічної програми Олег Гапчук запросив на сцену  –Миколу Данилюка, якому і передав суму грошей, а саме 2100 гривень – саме стільки зуміли зібрати організатори того вечора.

Учасники КВК-студії щиро вдячні усім жителям та гостям села, місцевим вчителям та вихователям, працівникам культури та сільської ради, друзям  вокалістам і гумористам! Всім велика шана та повага. Студійники-гумористи бажають всім нашим землякам міцного здоров`я,спокою в серцях,миру в родинах та сім’ях.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua