Онлайн TV FM радіо FM пауза

Суд звільнив від відповідальності прикарпатця, який кулаком проломив людині скроню

На початку цього року Надвірнянський районний суд розглянув кримінальне провадження щодо обвинувачення чоловіка, який працює оператором котельні (цех №5) ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття» у вчиненні злочину, передбаченого ст.128 КК України (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження).

В судовому засіданні встановлено, що 03.08.2014 року приблизно о 21 год.00 хв. в м. Надвірна по вул. Г. Мазепи, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, неподалік кінотеатру «Меридіан» між обвинуваченим та потерпілим на ґрунті раніше виниклих неприязних відносин виник конфлікт, який перейшов у бійку, пише НП.

Під час бійки обвинувачений наніс один удар кулаком лівої руки в область скроневої частини голови справа, від якого останній впав на землю, в результаті чого отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми з забоєм головного мозку, середнього ступеня важкості, багатофрагментарним переломом лівої скроневої кістки. Внаслідок заподіяної травми потерпілому 05.08.2014 року була проведена медична операція «Хірургічна обробка перелому лівої скроневої кістки», що згідно висновку судово-медичної експертизи відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, які є небезпечними для життя в момент їх заподіяння.

Обвинувачений  свою вину у вчиненні злочину, передбаченого ст. 128 КК України, визнав повністю, щиро кається. Просив суд закрити кримінальне провадження та звільнити його від кримінальної відповідальності на підставі ст. 46 КК України, у зв’язку з примиренням з потерпілим.

Потерпілий  та його законний представник також подали заяви про закриття кримінального провадження відносно обвинуваченого в зв’язку з примиренням, претензій матеріального та морального характеру до обвинуваченого у них на даний час не має.  

Прокурор у  судовому засіданні не заперечував проти задоволення клопотання, вважає, що є всі підстави для звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності  у зв’язку з примиренням з потерпілим.

Враховуючи викладене, суд ухвалив ухвалив звільнити обвинуваченого від кримінальної відповідальності за ст. 128  КК України, в зв’язку з примиренням з потерпілим.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua