6 червня у Косівському, Коломийському та Тлумацькому районах пройшли грози, сильні опади у вигляді дощу, місцями град. Внаслідок цього відбувся підйом рівня води у місцевих потічках, що призвело до підтоплення дворогосподарств, житлових будівель та сільськогосподарських угідь у 8-ми населених пунктах, зокрема, м. Косів та с. Вербовець, с. Стопчатів, с. Смодна, с. Пістинь Косівського району; с. Велика Кам’янка та с.Турка Коломийського району; с. Діброва Тлумацького району.

За попередньою інформацією, в м. Косів підтоплено близько 10 господарств, пошкоджено дорожнє полотно на вул. Павлика, Над Гуком; в с. Смодна Косівського району підтоплено близько 25 господарств, в с. Вербовець Косівського р-ну підтоплено біля 100 господарств, зруйновано 3 автомобільні переїзди у присілках Гордаків, Кічера, Гавриле, пошкоджено дорожнє покриття вулиць Франка, Павлика, Галана, Лесі Українки, провулку Банський.

Підрозділами управління ДСНС в області спільно з комунальними організаціями здійснено 10 виїздів для надання допомоги населенню по відкачуванню (відведенню) води, евакуйовано одну особу з підтопленого житлового будинку у селі Турка Коломийського району.

До проведення робіт залучено 10 одиниць техніки та 26 чоловік, у тому числі від ДСНС в області 9 одиниць техніки, 9 мотопомп, 25 чоловік особового складу.

Джерело: вебсайт Косівської РДА