Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Калуші цього тижня прооперують 70-річного безхатька

Молоді люди, які взяли під опіку 70-річного безхатька, майже зібрали гроші йому на операцію. Здебільшого — власними силами. Вже цього тижня дідусеві зроблять другу операцію, після якої він зможе бачити.

Нагадаємо, медики рятують зір калушанина Михайла Іванова, якому після понад 30-ти років життя у підвалах, всміхнулася доля: молоді калушани звернули увагу на безхатька та взялися допомагати. Чоловікові зняли кімнату в одному з гуртожитків міста, допомогли з продуктами, одягом та іншими необхідними речами. Нещодавно він переніс операцію на одне око, а зараз готується до ще однієї, пишуть “Вікна”.

Перша операція, яку зробили у Калуші, пройшла успішно, але для відновлення зору потрібне ще одне оперативне втручання. Наразі волонтери, які опікуються дідусем, завершують збір коштів. Їм майже вдалося зібрати десять тисяч гривень, щоб оплатити операцію. Більшість коштів збирали по знайомих. 1700 гривень небайдужі люди перерахували на картку дідуся.

Нагадаємо, Михайлові Іванову — 70. У Калуші в нього є двоє дітей та онуки. Проте, чоловік 25 років прожив у комірчині,облаштованій у підвалі багатоповерхівки. Коли ж його звідти вигнали, був змушений ночувати у сирому підвалі. Випадкова зустріч із молодими людьми змінила його життя докорінно: він знайшов справжніх друзів та помічників.

Нагадаємо, що для збору коштів на ім’я Михайла Іванова волонтери зробили картку. Тож, ті, хто ає змогу допомогти чоловікові, можуть переказати кошти на рахунок у Приватбанку: 4149 4991 0742 2642.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua