Онлайн TV FM радіо FM пауза

Зведений загін прикарпатських правоохоронців втретє вирушив в зону АТО

Близько ста прикарпатських бійців зведеного загону сьогодні в рамках чергової ротації відрядили в зону АТО.

Зведений загін сформований з патріотично налаштованих і високопрофесійних працівників міліції. Як зазначив начальник управління МВС в Івано-Франківській області Микола Семенишин, загін повністю забезпечений форменим одягом, озброєнням і матеріально-технічним забезпеченням.

«Ми їдемо змінити наших побратимів, які зараз несуть службу в Маріуполі. Ми їдемо туди, вони повертаються додому. Хлопці всі готові, більшість їде вже не в перший раз. Дехто їде вже другий і третій раз. Ми готові нести службу і виконувати покладені на нас завдання», – розповів заступник командира зведеного загону Роман Чекмарьов.

Відправлення відбувалось без особливих урочистостей у зв’язку з трагедією, що сталась 13 січня у Волновасі. Бійці загону вшанували загиблих хвилиною мовчання, передає кореспондент “Бліц-Інфо”.

Традиційно, військовослужбовців поблагословили і покропили свяченою водою священнослужителі, а хоровий колектив працівників психологічного центру управління внутрішніх справ передав 2 000 гривень загону, які напередодні зібрали колядуванням.

На Прикарпаття зведений загін планує повернутись вже за місяць.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua