Онлайн TV FM радіо FM пауза

Відсторонений франківський патрульний Гончарук отримав нагороду від Авакова

Як повідомлялось раніше, сьогодні, 23 жовтня, міністр внустрішніх справ Арсен Аваков нагородив франківського патрульного Леоніда Гончарука, якого відсторонили від роботи за нібито перевищення повноважень.

Нагародження відбувалось в приміщенні Міністерства внутрішніх справ у було приурочене Дню захисника, пише Фіртка.

Окрім франківського патрульного нагороду отримав Ігор Максимів – заступник начальника ГУ НП в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, даний екіпаж 5 липня цього року отрима виклик про “спробу самогубства”: чоловік висить з балкона четвертого поверху.

Патрульний екіпаж “Опора-151” у складі Леоніда Гончарука, Христини Гардаман і Володимира Яців, прибувши за адресою, зламали двері і виявили на балконі чоловіка з петлею на шиї, який вже висів зовні і утримувався за перила балкона тільки однією рукою.

Поліцейські утримали його від падіння і утягнули на балкон. Хлопці встановили особу і передали самовбивцю, що не відбулася, медикам швидкої допомоги – алкогольне сп’яніння, побутовий скандал.


Нагадаємо, патрульному Леоніду Гончаруку оголосили підозру у вчиненні правопорушення за ч. 2 ст. 365 ККУ (перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого).

Мова йде про зупинку франківськми патрульним автомобіля Skoda Octavia за порушення ПДР. Подія мала місце ще в червіні цього року. Тоді нетверезий водій не пред’явив ні посвідчення водія, ні страхівку. Від освідування він відмовився. Суд визнав затриманого водія винним по статтях 130 і 185 КУоАП: водіння в нетверезому вигляді і злісна непокора поліції, оштрафував на 10 200 грн, і на рік позбавив права на водіння транспортних засобів. П’яним за кермом виявився колишній полковник міліції Михайло Ільницький, брат якого – співробітник обласної прокуратури. А зробити моральну підтримку водієві чомусь приїжджав місцевий “авторитет”, відомий в місті під кличкою Хімік. Є відео, яке підтверджує дані протоколу, та свідки, які підтверджують правомірність дій поліцейського. Згодом про це це своїй сторінці у Фейсбукнаписав начальника патрульної поліції міста Дмитро Міхалець та оприлюднив відео з місця події.

Ільницький подав позов проти Гончарука, зазначивши, що патрульний зламав йому мізинець.

Минулого тижня, 19 жовтня, суддя Івано-Франківського міського суду Ірина Пастернак винесла ухвалу про тимчасове відсторонення від займаної посади командира роти №1 управління патрульної поліції у місті Івано-Франківську Леоніда Гончарука, якого досудове слідство підозрює у перевищенні влади або службових повноважень.

Дана ухвала суду піддалась різкій критиці збоку ряду ЗМІ та частини громадськості. Згодом, у суді пояснили, чому відсторонили від роботи франківського патрульного.

rai.ua