Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську обговорили питання відкриття в області військового госпіталю

Актуальні питання медичного забезпечення учасників АТО, а також осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, розглянули на засіданні колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Медики проаналізували структуру хвороб, з якими звертаються такі пацієнти, обговорили проблеми фінансування лікувального процесу та оздоровлення, повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації. Зосереджувалася увага на потребі відкриття в області військового госпіталя, закладів для реабілітації, санаторіїв для дорослих, запровадження в районних медичних установах посад психологів.

«За даними на початок травня, до медиків області звернулися 567 учасників АТО, – поінформувала начальник відділу медицини катастроф, мобілізаційної роботи та спеціальних питань департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марія Бойко. – Стаціонарну допомогу отримали 129 військовослужбовців, 107 демобілізованих, було прооперовано 91 особу».

Як зазначалося, для ознайомлення з проблемами учасників АТО лікарям важливо щомісяця відвідувати їх родини, складати медичні паспорти, індивідуальні програми реабілітації, проводити щорічні профілактичні огляди.

Учасники колегії привітали колег, яким вручили грамоти і почесні відзнаки обласної організації ВГО «Союз Чорнобиль України», а на завершення заходу розглянули причини дитячої смертності в області та шляхи їх подолання. 


Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua