Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Франківську суд розпочав розгляд справи чиновника, якого підозрюють у корупції

Сьогодні в Івано-Франківському міському суді провели підготовчий судовий розгляд у справі начальника обласного комітету фізкультури і спорту МОН Михайла Стефанківа.

Як відомо,  у грудні міська прокуратура пред’явила йому звинувачення – чиновнику загрожує до 5 років позбавлення волі у зв’язку з обвинуваченням за частиною 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном або розтрата шляхом зловживання службовим становищем) і частиною 1 ст. 366 КК (підробка службових документів) за фактом привласнення бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем.

Тож суддя Олег Лазарів вислухав обвинувальний акт, з’ясував кого саме викликатимуть у свідки, розглянув клопотання учасників судового провадження та визначив, що підстав для закриття  справи немає. У результаті, призначив перше судове засідання на 11 лютого, яке буде проходити у відкритому режимі, інформує “Бліц-Інфо”.

Варто зауважити, що до зали суду, окрім прокурора, потерпілих, обвинуваченогоСтефанківа та його захисника, також завітали громадські активісти. На їхню думку, щоб розгляд справи був об’єктивним – потрібен контроль громадськості.

Варто зауважити, що чиновника й досі не відсторонили від роботи і Стефанків продовжує очолювати обласний комітет фізкультури і спорту МОН.

Нагадуємо, раніше Івано-Франківський окружний суд відхилив позов начальника обласного відділення Михайла Стефанківа, в якому останній просив визнати недійсними результати перевірки Територіальної державної інспекції з питань праці.

За результатами перевірки Територіальної державної інспекції з питань праці було виявлено, що головний бухгалтер Марія Криворук була звільнена в порушення законодавства, а Михайло Стефанків нараховував собі завищені премії незаконно, повідомляла KV. Ще раніше співробітники відділення звернулися до прокуратури зі скаргою, що з моменту призначення в липні 2013 року регіонал Михайло Стефанківсистемно порушував умови контракту, виписуючи собі додаткові премії, віднімав нараховані підлеглим премії, а також зарахував до штату неіснуючих співробітників, яким зараховувалася заробітна плата, яку після привласнювали.

За час слідства Стефанків звільнив п’ять із шести співробітників, які насмілилися написати на нього скаргу в прокуратуру.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua