Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Франківську мальтійці вчили надавати першу медичну допомогу

9-12 липня відбулося продовження навчання на рятувальників для 25 мальтійських волонтерів м. Івано-Франківська.

Як завжди, усе почалося з повторення. Мальтійці вже добре засвоїли, що добрий рятувальник мусить, перш за все, бути живим і здоровим, тому безпека (власна, потерпілого чи місця події) є понад усе. Далі все йшло за усталеним алгоритмом дій, коли маємо справу з травмованим чи, на щастя, не травмованим потерпілим: оцінка якості свідомості та притомності, контроль життєво важливих показників, потреба застосування кисневої терапії, загальне обстеження, особливості транспортування та ще багато іншого. Усі ці теоретичні знання вже опановані мальтійцями, залишилося відпрацювати практичні навики, на чому цього разу і була зосереджена головним чином увага.

Серцевий напад у молодого чоловіка з втратою свідомості на додачу напад епілепсії  у його дружини, удар електричним струмом в поєднанні з полі травмами від падіння з висоти, правильне знімання захисного шолома з мотоцикліста після аварії та багато інших виняткових випадків стали сценаріями завдань, які мали виконати в четвірках майбутні рятувальники. Героями інсценізацій теж були учасники навчань для того, щоб сповна відчути на собі «рятувальні дії», – що і як треба робити, а яких помилок варто уникати.

Такі чи схожі завдання чекатимуть на мальтійських рятувальників на початку вересня, саме на тоді в Івано-Франківську заплановані перші Міжнародні маневри – своєрідні змагання, на які вже запрошено 3 команди з Польщі, 1 з Німеччини та ще по 1 з Києва та Львова. Нагородою для найкращих учасників з України стане участь у схожих маневрах в Кентах (Польща).

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua