Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Франківську американські лікарі провели першу складну операцію з пересадки шкіри

Сьогодні, 2 червня, в Івано-Франківській ЦМКЛ відбулась прес-конференція американських лікарів, які прибули в сюди з благодійною місією, пише Галицький Кореспондент.

Кайл хірург -уролог, розповів про те, що має намір передати свій досвід та дечому навчитися і в наших спеціалістів.

“Багато з нас познайомилися на інших місіях, спеціального добору лікарів не проводилось. Хто зміг, той і приїхав. Це програма приватних знайомств”, – розповів ініціатор програми Маркіян Кузич.

Головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк розповів про те, що плануються й інші місії, оскільки очевидна потреба у спеціалістах такого класу.

Зокрема, американські медики поскаржилися на те, що надіслати сюди необхідні інструменти є дуже великою проблемою, оскільки існує багато перепон з боку держави.

Ця місія є цілком волонтерською. Всі лікарі приїхали за свій кошт.

Один із франківських лікарів подякував іноземним колегам за можливість спостерігати за технікою виконання операції, оскільки вони підготували тих пацієнтів, яких лікують  самі.

” Ми не можемо дозволити собі дорогі інструменти, якими оперують американські спеціалісти, але я радий, що наші люди, попри це, успішно справляються із поставленими завданнями”, – додав він.

Директор Департаменту охорони здоров’я Мирон Матейко, подякував американським колегам та запросив їх частіше відвідувати Івано-Франківськ.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua