Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Франківському медуніверситеті відкрили навчально-практичний центр

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась урочиста подія — у фізіологічному корпусі відкрили навчально-практичний центр «Фізіологія».

Студенти ІФНМУ у навчально-практичному центрі “Фізіологія” можуть попрацювати з сучасними приладами, а саме кардіографом, оксигемометром, спірометром тощо, мають можливість реєструвати варіабельність серцевого ритму в людей і тварин. Усе це довершує нове ліцензоване програмне забезпечення. Розроблені та виготовлені також алгоритми виконання практичних навичок, які до того ж перекладені кількома мовами, пише прес-служба університету.

“Навчально-практичний центр для студентів – це своєрідний крок у клініку, і вони це відчувають і дуже хочуть тих клінічних елементів, – розповідає професор Наталія Воронич-Семченко. – Ми маємо перелік практичних навичок, який налічує близько 40 з нормальної фізіології та ще близько 40 з патологічної. Звісно, ми їх виконували і раніше, проте з новим сучасним обладнанням студенти отримають якісно нові знання. Цей центр є нашою гордістю. На його базі можна виконувати не лише студентські дослідження, але й кандидатські дисертації. Відповідні наукові роботи вже виконуються. Ми щиро дякуємо нашому керівництву за всебічну підтримку”.

“Створення навчально-практичного центру – це позитивна річ, особливо на теоретичних кафедрах, – говорить професор Любомир Заяць. – Особливо добре, що в цьому НПЦ разом працюватимуть кафедри фізіології і патофізіології, тобто студенти засвоять показники норми і патології. Те, що студенти візьмуть для себе з навчання на теоретичних кафедрах, дозволить їм на голову вищими бути в клінічній діяльності”.

“Навчально-практичні центри ми створюємо перш за все для наших студентів, – каже перший проректор Ганна Ерстенюк. – Щиро сподіваюся, що ті студенти, які пройдуть через усі наші навчально-практичні центри, не будуть мати жодних труднощів у майбутньому. Їхня практична діяльність – це найголовніше, заради чого ми працюємо”.

“Наші студенти отримали ще одну чудову базу для навчання, – говорить ректор Микола Рожко. – Це чудово, що наші діти можуть освоїти найновіше, що нині є в медицині. Я дуже радий, що ми привели в порядок фізіологічний корпус. Дуже багато потрібно вкладати, щоб мати такі умови для навчання і роботи. І я дуже радий, що ми усі продовжуємо разом працювати і кожного дня спільними зусиллями покращувати наш університет”.

Роботи з удосконалення навчальної бази університету продовжуються. Микола Рожко анонсував, що невдовзі приємні події відбудуться на кафедрі патоморфології та судової медицини і на кафедрі стоматології післядипломної освіти.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua