В місті критична ситуація з теплом. Проблеми є кожного року, але цьогоріч підприємства самі себе перевершили.
Про це на оперативній нараді сказав міський голова Руслан Марцінків, пише Фіртка.
“Адже я кожного дня отримую інформацію про те, де у місті холодні батареї. Тож смішно чути, коли керівники підприємств запевняють, що немає скарг й всюди тепло. Скарг немає, бо телефони або відключені, або їх не підіймають. Це неприпустимо. Треба терміново вирішувати ситуацію з теплопостачанням, доки на вулиці ще плюсова температура”, – переконаний міський очільник.
За його словами, наразі склалася критична ситуація зі СТЕКом.
“Я хочу сказати, хто є співласниками СТЕКу – це співласники “Прикарпаттяобленерго”. І СТЕК не заплатив тому, що одні олігархи боргують іншим, інші олігархи боргують Фірташу. Вони вирішили владу поставити в одне місце. – каже Руслан Марцінків. – Адже тепло наче й подали, рахунки прийдуть, а в квартирах холодно. А все тому, що їм байдуже на людей. Одні олігархи боргують гроші іншим олігархам, бо “намахали” один одного. А страждають та мерзнуть франківці. Ми не будемо залежні, наступного року заберемо всі райони на баланс міста”, – каже Руслан Марцінків.
Нагадаємо, у СТЕК повідомляли, що не знають, коли отримають ліміти на газ та подадуть тепло.
Міський голова Руслан Марцінків, киваючи на попередню владу, пропонував СТЕКу віддати котельню на вул.Індустріальній в оренду місту.

