Онлайн TV FM радіо FM пауза

Психолог: Вибух в Івано-Франківську – це результат насильства в сім’ї, яке закінчилося трагедією

Психологи не пов’язують вибух в Івано-Франківську, який забрав життя чоловіка і тяжко травмував його дружину із волонтерською діяльністю першого. Кажуть, що це швидше, результат насильства в сім’ї.

Про це Фіртці розповіла психолог Наталя Чаплинська.

“Я б починала не з гранати, а з питання протидії насильства в сім’ї. Я не знаю цього чоловіка і не можу давати йому характеристику, але якщо людина насмілилася взяти зброю в руку і погрожувати своїй дружині, значить у цій сім’ї є ймовірність, що було присутнє насильство. Але це тільки моя гіпотеза. Як правило на людях сімейний кривдник поводиться спокійно, гарно і позитивно, а вдома ні. Це й випадок скоріш за все із сфери насильства в сім’ї, яке закінчилося трагедією”, – зауважила Чаплинська.

Загалом, як зазначила психолог, люди зараз більш збуджені, швидше реагують на ті речі, на які раніше не звертали увагу, більше роздратовані. Тому фахівці прогнозують загострення багатьох конфліктів, і в першу чергу радять звертати увагу саме на сімейні.

“Ми вже рік усі в напрузі, і це виснажує людей. На сьогоднішній день питання насильства в родині стане важлвиіше. Тому, що чолвоік відчуває силу, під дією алкоголю ця сила стає неконтрольованою, а плюс ще може мати зброю. Ось це є небезпека. Але все ж таки я б не зв’язувала цей випадок з питаннями АТО. Якщо б він бу бійцем, то так. Але він їздив як волонтер. Так він бачив передову, але це не сам фронт. Інше питання як до його рук потрапила зброя”, – говорить Наталя Чаплинська.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua