Онлайн TV FM радіо FM пауза

На Франківщині затримали квартирного злодія із Запоріжжя

Про те, що 40-річний чоловік на Прикарпатті займався своєрідним кримінальним промислом, засвідчили виявлені у нього під час затримання речі.

Як розповів начальник Івано-Франківського міськвідділу внутрішніх справ полковник міліції Віктор Шкутов, у затриманого вилучили знаряддя вчинення злочинів, зокрема цвяхотяг, рукавички та пристосування, з допомогою якого він пошкоджував та відчиняв двері квартир, а також викрадені речі.

В ході перевірки працівники міліції встановили, що цей мешканець Запоріжжя неодноразово судимий за скоєння крадіжок з помешкань та інших майнових злочинів. Він уже певний час перебував в Івано-Франківську і, судячи з усього, встиг обікрасти не одну квартиру в так званих спальних районах обласного центру. Зараз перевіряється його причетність до інших кримінальних правопорушень цієї категорії.

Варто зазначити, що викрити цього заїжджого зловмисника вдалося завдяки небайдужості мешканців обласного центру. На підозрілу особу звернув увагу житель будинку на вулиці Галицькій, поцікавився її намірами, а коли незнайомець спробував утекти франківець разом з сином наздогнали його та, попри те, що він чинив спротив, затримали і повідомили правоохоронців.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua