Онлайн TV FM радіо FM пауза

На Франківщині у каналізації виявили тіло чоловіка

Вранці 9 жовтня на вул. Пулюя в Івано-Франківську рятувальники витягли з каналізаційного колодязя тіло 75-річного чоловіка.

Про це повідомили в Управлінні ЦЗ Івано-Франківської ОДА, пише Дзеркало Коломиї.

Причина смерті чоловіка встановлюється.

rai.ua