Онлайн TV FM радіо FM пауза

МФК “Прикарпаття” вдома поступилося київській “Оболоні”. Відео

Івано-Франківськ

МФК “Прикарпаття” вдома поступилося “Оболоні”. Матч відбувся на вихідних на стадіоні “Рух”. Поєдинок провели у межах 17-го туру Першої ліги України з футболу.

Старт поєдинку для МФК “Прикарпаття” виявився вдалим. Вже на першій хвилині матчу після розіграшу з кутового відзначився Курко. Після забитого м’яча підопічні Мостового не закрились, а навпаки – пресингували «Оболонь» і не дозволяли їм зрівняти рахунок. Утім на 29-й хвилині рахунок став 1:1. А наприкінці першого тайму кияни вийшли вперед. У другому таймі команди не відзначилися.

Наразі у “Прикарпаття” 13 очок. Таким чином франківський клуб знаходиться на 14-ій сходинці Першої ліги, випереджаючи команди із зони вильоту на п’ять очок.