Онлайн TV FM радіо FM пауза

Івано-франківські ліфти продовжують розкрадати

Про це йшлося на сьогоднішній оперативній нараді у міського голови обласного центру. «Традиційно» більшість крадіжок відбуваються у багатоповерхівках по вулиці Симоненка.

Як зауважив мер міста Віктор Анушкевичус, черговий кричущий випадок мав місце днями у будинку № 34 по вказаній вулиці. «Двигун, редуктор, планки, – перераховує міський голова вкрадені з одного ліфта деталі, – ну розкурочили ліфт практично».

На думку міського голови, крадіжки ліфтів вчиняє по-перше непересічний злодій, адже для того, щоб розібрати ліфтове господарства, треба володіти певними знаннями і навичками, а по-друге – людина без моральних принципів, пише БРІЗ.

«Я розумію: іде людина – що погано лежить, підбирає. Але це прийти – розібрати ліфт, знаючи, що у будинку 100%-во живуть старші люди, які без цього ліфта навіть на вулицю не можуть вийти. Це просто жах», – говорить пан Анушкевичус.

Він доручив керівництву міської міліції акцентувати увагу патрулів на необхідності своєчасного виявлення та реагування на такі факти. Крім того, він попросив керівництво комунальних підприємств «Єдиний розрахунковий центр» та «Івано-Франківськліфт» провести агітаційну роботу серед мешканців щодо оперативного інформування правоохоронців про спроби демонтажу ліфтових вузлів та агрегатів у їх під’їздах.

Власне на відсутність співпраці з населенням нарікають і правоохоронці. Так, за словами начальника відділу дільничних інспекторів міліції Івано-Франківського міського відділу УМВС капітана міліції Ігоря Полив’яного, для демонтажу деталей ліфтового господарства необхідно щонайменш годину часу.

«Проте коли дільничні підходять до людей, – коментує пан Полив’яний, – люди кажуть: ми нічого не бачили, ми нічого не чули. Просто немає співпраці».

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua