Онлайн TV FM радіо FM пауза

Головний комунальник Франківська незадоволений роботою перевізників

За два місяці в Івано-Франківську буде новий конкурс на маршрути, який проводитиметься за новими умовами і на основі нової схеми руху, яку буде презентовано вже до кінця цього місяця.

Про це у соцмережі Facebook написав директор департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак, повідомляє Бліц-Інфо.

“Я зараз категорично не задоволений роботою існуючих перевізників і на останній нараді у вівторок цього тижня, їм це було повідомлено. П’ять років тому, як їх обирали і прописували ті умови, по яких вони працюють, мене не було, а розірвати 70 % угод за два місяці до конкурсу, а саме зі стількома перевізниками треба вже прощатися, означає створити в місті транспортний колапс. Тому терпіли більше 20-и років, ще два місяці потерпимо, але наведемо порядок”, – наголосив головний комунальник.

Смушак, також звернув увагу на те, що 4 грн. – найвищий тариф на західному регіоні, однак пенсіонери їздять безкоштовно тільки в Івано-Франківську.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua