Онлайн TV FM радіо FM пауза

27-річного франківця засудили за торгівлю амфетаміном

Івано-Франківський міський суд виніс вирок у кримінальній справі раніше неодноразово судимого мешканця Івано-Франківська, 1988 року народження, якого звинувачували у незаконному придбанні, зберігання та збуті забороненої психотропної речовини «амфетамін».

Івано-Франківський міський суд було встановиви, що раніше судимий за різні злочини мешканець мікрорайону «Каскад», незаконно придбав, зберігав та продавав заборонену психотропну речовину «амфетамін». Про це повідомляє веб-портал “Судова влада України”.

У судових засіданнях довели два епізоди, коли підсудний збував заборонену психотропну речовину «амфетамін» мешканцям Івано-Франківська: біля міського озера та біля ратуші. Ціну за один згорток психотропної речовини обвинувачений встановив у розмірі 200 гривень.

У судовому засіданні підсудній свою вину визнав повністю, розкаявся та просив його суворо не карати.

Врахувавши всі обставини цієї кримінальної справи, Івано-Франківський міський суд засудив чоловіка за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді одного року та чотирьох місяців позбавлення волі.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua