Онлайн TV FM радіо FM пауза

Чотири роки тюрми за пропозицію вийти заміж (Курс)

У липні 2018 року депортований громадянин Туреччини за паспортом брата-близнюка повернувся в Україну, пише Курс.

Ввечері 12 липня він приїхав у село Вікно Городенківського району до колишньої співжительки. Між ними виникла сварка, і вночі жінка викликала поліцію. Коли приїхали полісмени, чоловік взяв ніж та приклав його до шиї жінки. Він погрожував її вбити і вимагав, щоб правоохоронці пішли геть.

Зломисник насильно завів жінку до спальні і заборонив правоохоронцям підходити до будинку. Інакше обіцяв вбити жінку і її дітей.

Від жінки зловмисник вимагав одруження.

КУРС писав, що на Прикарпатті турок взяв у заручники жінку і погрожував її вбити. ФОТО

За час утримування жінки у будинку іноземець кілька разів виходив надвір з вимогою принести таблетки і воду для потерпілої.

Щоб отримати таблетки і воду, він дозволяв зайти в будинок одному полісмену. В цей час зловмисник тримав ніж біля горла жінки і перечитував її смс-повідомлення, оскільки запідозрив у зраді.

Через деякий час до утримуваної жінки приїхала “швидка”. Коли лікарі надавали допомогу потерпілій, спецпризначенці скористалися моментом і затримали іноземця.

В полоні жінку він тримав з 2 ночі до 7:30 ранку.

У суді турок вини не визнавав. Говорив, що не брав жінку у заручники. А те, що вона не виходила з будинку, коли її туди завів, пояснив тим, що жінка не хотіла виходити і заснула.

Він додав, що шкодує про нелегальний перетин кордону, але жінка сказала, що вагітна від нього, і змусила приїхати.

Цивільний позов потерпілої не визнав.

Жінка у суді розповіла, що познайомилася з турком у фейсбуці у 2017 році. Думала, що він громадянин Німеччини. У переписці користувалася онлайн-перекладачем.

У вересні 2017 вони зустрілися, обвинувачений справив враження хорошої людини. Зі своїм чоловіком тоді не проживала, і в неї з’явилась надія, що зможе влаштувати своє життя. І вони продовжили спілкуватися у мережі. Вона надсила йому фотографії – свої та дітей.

Після цього вони ще кілька разів зустрічалися в Україні. Він познайомив її з братом. Разом їздили на відпочинок. З грудня 2017 до лютого 2018 жили разом, поки турка не депортували.

Причиною депортації стала її заява в поліцію про конфлікти з обвинуваченим. За словами жінки, турок сильно ревнував, не дозволяв відповідати на повідомлення і дзвінки, вважав її своєю річчю.

Після депортації він погрожував їй та родичам у соцмережах.

А 11 липня правоохоронці їй повідомили, що обвинувачений викрав документи брата і може приїхати в Україну.

12 липня вночі, коли вона була сама вдома, приїхав обвинувачений. Він розповів, що приїжджав напередодні, але не заходив, бо бачив поліцейську машину.

Він одразу почав сваритися, стукав кулаком, погрожував. Це почула сусідка і викликала поліцію. На виклик приїхали троє поліцейських.

Спочатку вони заспокоїли агресивного турка і в літній кухні почали опитувати жінку. Тоді туди зайшов обвинувачений, щоб нібито попити води. Але схопив ножа і почав кричати, що заріже себе, якщо вона не вийде за нього заміж.

Потім він схопив жінку і приставив ножа їй до шиї. Кричав, що вб’є, і вимагав, аби полісмени вийшли.

Далі відвів її в будинок і кілька разів вдарив. Погрожував, якщо не вийде за нього заміж, то він вб’є її і її дітей, також говорив, що в Німеччині має проблеми з законом. Тому йому нічого втрачати і в тому разі, якщо вона не погодиться, вони будуть разом «на тому світі». Після чого тягав за волосся та бив. Скільки часу це тривало, жінка на суді сказати не могла.

Суд дослідив всі покази і докази та визнав турка винним у незаконному позбавленні волі людини і призначив 4 роки позбавлення волі.

Також засуджений має заплатити потерпілій 15 600 грн матеріальної шкоди та 30 000 грн моральної шкоди.

Вирок протягом 30 днів може бути оскаржений в Апеляційному суді.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua