Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатський нардеп Ігор Фріс прозвітував за два з половиною роки діяльності. Відео

Новини

Народні обранці звітують за два з половиною роки діяльності. Проводять зустрічі з виборцями, розповідають про дотримані обіцянки та про те, що зробити не вдалося. А ще будують плани на майбутнє. Цього разу послухати Ігоря Фріса зібралися представники Бурштинської, Галицької, Дубовецької та Більшівцівської громад.

Так, нардеп Ігор Фріс зустрівся із виборцями у Галичі. Зокрема, розповів, скільки коштів платників податків було перенаправлено на соціально-економічний розвиток Галицької та інших громад.

Важких питань в громадах вдосталь – кажуть очільники громад. Це нестача коштів, екологія, охорона здоровя. З поміж цих голова Бурштинської громади запитував і про дороги.

Постачання питної води гостро постало у мешканців кількох вулиць у Дубівцях. Загалом мешканці регіону давно очікують на будівництво водогону. Це питання одне з першочергових.

У цьому році Галицька громада з допомогою депутата хоче заручитися державною підтримкою для облаштування всеукраїнського реабілітаційного центру для інклюзивних пролежневих хворих у Галичі. А ще в парламенті зареєстрована і проголосована постанова ВР, де йдеться про відзначення 1125-річчя Галича на державному рівні у 2023 році.

А яка ваша реакція?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua