Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатські спортсмени стали призерами Чемпіонату Європи з вільної боротьби. Відео

Новини

Повернулись переможцями. Прикарпатські спортсмени гідно представили Україну на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби. Змагання відбувалась в Іспанії.

Аліна Філіпович у фіналі здобула перемогу над представницею Угорщини та виборола золото у ваговій категорії 57 кілограмів.

Ще одне “золото” привезла в Україну Ірина Заблоцька. Спортсменка у фіналі здобула перемогу над представницею Польщі.

Іван Чорногуз виборов “бронзу” у ваговій категорії 86 кілограм. Першу сутичку спортсмен виграв у представника Італії, в 1/4 переміг спортсмена зі Швейцарії. Бронзову нагороду – у сутичці з представником Азербайджану.

”Бронзу” виборола і Юлія Пахнюк. Вона перемогла представницю Угорщини та у 1/4 поступилась представниці Італії. Медаль виборола у спортсменки з Болгарії.

За підсумками змагань жіноча збірна команда України посідала перше місце у командному заліку на чемпіонаті Європи U20. Дівчата зібрали рекордну кількість медалей – вісім з десяти. З них шість – найвищого ґатунку.