Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатка представить Україну на всесвітньому конкурсі “Міс світу на візку”. Відео

Новини

Цьогоріч в Україні вперше обрали переможницю національного етапу всесвітнього конкурсу “Міс світу на візку”. І головний приз здобула прикарпатська письменниця, громадська діячка та психологиня Христина Сирова-Ковалишин.

Пригадує, участь у ньому наважилась взяти буквально в останній момент. А тепер, окрім корони, дівчина отримала путівку на конкурс у Мексику.

Через пандемію цьогорічний конкурс провели онлайн. А головним критерієм для журі були не параметри краси, а соціальні проєкти, які учасниці прагнуть реалізувати.  Ініціатива, яку презентувала Христина називається «Пере-крок». І головна її ідея у тому, щоб надати психоемоційну реабілітацію  усім, хто її потребує.

Впевненим у перемозі Христини був її чоловік Олександр. Каже, ввесь час знаходився поруч та підтримував дружину.

Тепер, окрім соціального проєкту, благодійної діяльності та виховання двох діток, жінка розпочинатиме підготовку ще й до участі в міжнародному конкурсі. Зізнається, з відчуттям великої відповідальності має попереду чимало роботи. 

Представлятиме Україну Христина Сирова-Ковалишин на всесвітньому конкурсі у жовтні наступного року.

А яка ваша реакція?
+1
20
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua